موادی که نباید حوله تن پوش ریز بافت را با آن بشویید

مراقبت صحیح از حوله های حمام عمر آنها را طولانی تر می کند و آنها را برای سال ها در بهترین حالت نگه می دارد، حوله های نخی مناسب ماشین لباسشویی هستند.

آنها را در آب خنک با مواد شوینده ملایم بشویید و خشک کنید، برای اینکه آن‌ها پف‌دار و نرم شوند، به‌جای ورقه‌های خشک‌کن، چند توپ خشک‌کن پشمی اضافه کنید.

هرگز از مواد سفید کننده روی حوله تن پوش ریز بافت خود استفاده نکنید.

در حالی که می‌توانید حوله‌های بامبو را در ماشین لباسشویی بشویید، بهترین راه برای نرم نگه داشتن آن‌ها این است که آنها را با هوا خشک کنید.

برخی از خشک کن ها دارای تنظیمات خشکی هوا هستند که می تواند کار کند، هرگز از هوای گرم روی حوله های بامبو استفاده نکنید زیرا باعث سفت شدن آن ها می شود.

هوای گرم نیز دشمن الیاف مصنوعی مانند میکروفیبر و پلی استر است.

برای نکات دقیق تر شستشو و مراقبت، راهنمای نحوه شستشو، خشک کردن و مراقبت از حوله و نحوه حفظ بوی تازه و تمیز حوله را بخوانید.

قبلاً اشاره کردیم که برخی از حوله ها نازک تر و برخی ضخیم تر هستند، این فقط یک روش کلی برای صحبت در مورد وزن حوله است.

شاید قبلاً علامت اختصاری GSM را روی برچسب حوله دیده باشید.

وزن اکثر حوله ها بین 300 تا 900 GSM متغیر است، آنهایی که در انتهای پایینی قرار دارند (300-400) سبکتر و نازکتر هستند، حوله های ساحل، آشپزخانه و مسافرتی کمترین GSM را دارند.

یک حوله با وزن متوسط ​​در محدوده 400-600 قرار دارد، این وزن مناسب برای حوله های حمام و دستی روزانه و همچنین حوله های صورت و حوله های شستشو است.

بالاترین محدوده GSM 700-900 است، حوله های حمام با این وزن، پرزترین هستند و بیشترین جذب آب را دارند، البته آنها بیشترین زمان را نیز برای خشک شدن خواهند داشت.

لازم به یادآوری است که GSM فقط به وزن حوله ها اشاره دارد، این شاخص کیفیت نیست.