تاول پا را با کمک خمیر دندان میسویک توتال 8 رفع کنید

برای برخی از ما، راهروی خمیردندان در داروخانه مورد علاقه ما می تواند طاقت فرسا به نظر برسد، ده‌ها نام تجاری که در انواع مختلف انتخاب‌های محصول ضرب شده‌اند، انتخاب خمیردندان را مانند یک قمار به نظر می‌رسانند.

آیا انتخاب شامپوی مورد علاقه خود و ادامه استفاده از آن برای چندین دهه آسان است؟ چگونه می توانید مطمئن باشید که بهترین نوع خمیر دندان را برای نیازهای بهداشت دهان و دندان خود دریافت می کنید؟ تا انتها همراه ما باشید.

با کمک خمیر دندان میسویک توتال 8 می توانید به سلامت دندان های خود کمک کنید.

مگر اینکه مشکلات دندانی خاصی داشته باشید، معمولاً یک خمیر دندان فلورایددار مورد تایید ADA مناسب است.

با پشتوانه تحقیقات حرفه ای و با دقت فرموله شده برای سطوح دقیق مواد معدنی که مینای دندان را سالم می کند، اشتباه کردن سخت است، اما اگر مشکلات دندانی خاصی دارید، باید فرمول خمیردندانی را انتخاب کنید که منحصراً برای آن نیازها طراحی شده باشد.

سفید کننده، یکی از محبوب ترین انواع خمیر دندانی که می توانید خریداری کنید خمیر دندان سفید کننده است، اما هشدار دهید، خمیر دندان سفید کننده نمی تواند کار زیادی در مورد رنگ دندان شما انجام دهد.

ممکن است به محدود کردن لکه‌های سطحی ناشی از فنجان‌های قهوه روزانه کمک کند، اما تغییر رنگ داخلی سرسخت را از بین نمی‌برد.

به عنوان یک نکته مهم، حساسیت دندان یک عارضه جانبی رایج استفاده از خمیر دندان سفید کننده روزانه است.

حساسیت، فرسودگی لثه یا محصولات سفید کننده می تواند دندان های شما را حساس تر از قبل کند.

با خمیر دندانی که برای حساسیت فرموله شده است، مواد معدنی اضافه شده به مسدود کردن منافذ میکروسکوپی دندان شما کمک می کند و از تحریک اعصاب در هنگام تغییر دما یا تماس هوای سرد با آنها جلوگیری می کند.

یک خمیر دندان برای حساسیت می تواند حدود دو هفته استفاده روزانه طول بکشد تا اینکه اثرات کامل آن را مشاهده کنید.

کنترل پوسیدگی، اگر سابقه پوسیدگی عود کننده، بیماری ریفلاکس اسید، رژیم غذایی اسیدی یا مستعد پوسیدگی دندان به دلیل نمایان شدن سطوح ریشه دارید، خمیر دندان استاندارد کنترل پوسیدگی انتخاب عالی است.